CASIO MQ-24UC-8B

2,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Бела, црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Унисекс
Стил: За секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха