SALE 34%

Casio MTP-1128A-7AEF

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,791.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха