Casio MTP-1129A-1ARDF

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 2,241.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Унисекс
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха