Casio MTP-1221A-7BVEF

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,951.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрен со бела позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха