SALE 34%

CASIO MTP-1259PD-7BEF

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха