SALE 34%

Casio MTP-1302PD-1A1VEF

Original price was: 4,790.00 ден.Current price is: 4,311.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена со црна позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха