SALE 34%

CASIO MTP-1303PD-2AVEG

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха