SALE 59%

CASIO MTP-1314PL-7AVEF

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,512.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Кафеава, сребрена, бела
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха