CASIO MTP-B145D-7BVEF

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 6,291.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха