CASIO MTP-M305M-1AVER

Original price was: 9,690.00 ден.Current price is: 8,721.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Големина: 34 мм *44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха