SALE 34%

CASIO MTP-VD300D-2EU

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,861.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 49 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха