SALE 34%

CASIO MTP-VS01D-7B

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,411.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха