SALE 59%

Casio MTS-100L-1AVEF

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна и сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха