SALE 59%

CASIO MWA-100HD-2AVEF

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,512.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха