CASIO MWA-100HD-7AVEF

4,690.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха