CASIO MWD-100H-1AVEF

3,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, сива
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха