SALE 59%

CASIO MWD-100HD-1BVEF

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,512.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха