Casio TRT-110H-1A2VEF

3,590.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, зелена и жолта
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 29 мм
Дијаметар: 47 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха