SALE 59%

CASIO W-218H-8AVEF

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,592.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 44.4 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален со хронограф
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха