SALE 34%

CASIO W800H-1BVES

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 2,241.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 37 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален со хронограф
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха