CASIO WS-1200H-3AVEF

2,790.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Црна, темно зелена
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 21
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха