CASIO WS-1300H-8AVEF

3,490.00 ден

Бренд: Casio
Боја: Сива
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха