SALE 34%

CASIO WSC1250H-1AVEF

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна, сива
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален, аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха