SALE 98%

CO GIRL ONLY 698268

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 955.20 ден.

Бренд: Go Girl Only
Боја: Златна, кафеава
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 33 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха