DANIEL KLEIN DK.1.12277-7

2,490.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розе и бела со црни детали
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха