SALE 59%

DANIEL KLEIN DK.1.12291-4

Original price was: 3,090.00 ден.Current price is: 2,472.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, розово златна и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха