SALE 59%

DANIEL KLEIN DK12040-2

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха