SALE 59%

DANIEL KLEIN DK12047-7

Original price was: 3,190.00 ден.Current price is: 2,552.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Црна и розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха