DANIEL KLEIN DK12053-2

4,390.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Розово златна и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха