DANIEL KLEIN DK12080-3

3,690.00 ден

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, розово златна и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 33 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха