SALE 59%

DANIEL KLEIN DK12136-3

Original price was: 5,790.00 ден.Current price is: 4,632.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена, бела и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 46 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха