SALE 59%

DANIEL KLEIN DKJ.2.4004-1

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 792.00 ден.

Бренд: Daniel Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха