SALE 59%

Edifice Casio ECB-2000DC-1AEF

Original price was: 17,490.00 ден.Current price is: 13,992.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сива, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха