SALE 59%

EDIFICE CASIO EF-125D-1AVEG

Original price was: 4,190.00 ден.Current price is: 3,352.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, црна, црвена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха