Edifice Casio EF-126D-1AVEF

4,290.00 ден

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна со црвени детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха