SALE 34%

Edifice Casio EF-129D-1AVEF

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 6,291.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна со црвени детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха