SALE 34%

Edifice Casio EF-316D-2AVEF

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха