SALE 34%

Edifice Casio EF-334D-1AVUDF

Original price was: 8,590.00 ден.Current price is: 7,731.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Мажки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха