SALE 34%

Edifice Casio EFB-101D-7AVER

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 8,991.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, бела и крем
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха