SALE 59%

Edifice Casio EFB-700D-8AVUEF

Original price was: 11,290.00 ден.Current price is: 9,032.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха