SALE 100%

Edifice Casio EFR-106D-1AVUDF

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 0.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха