Edifice Casio EFR-527L-1AVUDF

8,690.00 ден

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна со бронза детали
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха