SALE 59%

Edifice Casio EFR-566DB-1AVUEF

Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 9,592.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, црна, црвена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 49 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха