SALE 34%

Edifice Casio EFR-S107D-1AVUEF

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 8,991.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха