SALE 59%

Edifice Casio EFV-100D-7AVUEF

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 5,992.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха