SALE 34%

Edifice Casio EFV-120DB-1AVUEF

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 8,091.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна со жолти детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха