Edifice Casio EFV-580L-7AVUDF

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 6,741.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Кафеава, сребрена и крем
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 21 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха