Edifice Casio EFV-C100D-1AVDF

Original price was: 9,290.00 ден.Current price is: 8,361.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена и црна со црвени детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 27 мм
Дијаметар: 47 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген и дигитален
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха