SALE 34%

Edifice Casio EFV-C110D-1A3

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 7,191.00 ден.

Бренд: Edifice Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 47 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха