SALE 87%

ESPRIT ES1G056M0055

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 5,394.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена и бела со црвени детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Календар: Дневен
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха